9 czerwca 2013

Sopot TOPTrendy 2013

 
Od 7-9 czerwca trwa festiwal Sopot TOPTrendy 2013. Wczoraj w sobotę odbył się koncert ,,Największy przebój roku".
Na scenie pojawiło się 12 artystów, których utwory w ciągu 12 miesięcy podbijały listy przebojów i były najchętniej grane w polskich stacjach radiowych. Usłyszeliśmy takich wykonawców jak:
 1. Enej -  "Tak smakuje życie"
 2. Jula - "Za Każdym Razem"
 3. LemON -" Napraw"
 4. Loka - "Prawdziwe Powietrze"
 5. Liber i Natalia Szroeder - "Wszystkiego Na Raz"
 6. Sylwia Grzeszczak - "Flirt"
 7. Łukasz Zagrobelny - "U Mnie Maj"
 8. Margaret - "Thank You Much"
 9. Ania Wyszkoni - "W Całość Ułożysz Mnie"
 10. Rafał Brzozowski - "Tak Blisko" 
 11. Ewelina Lisowska- "W Stronę Słońca"
 12.  Pectus - "Barcelona"
 Zwyciężył zespół Enej z przebojem "Tak smakuje życie".

Później odbył się koncert Trendy. Na scenie pojawili się zespół Kreuzber,  Andrzej Bachleda, Sebastian Riedel & Cree, Pączki w tłuszczu, Natalia NATU Przybysz, Uniqplan, FairyTaleShow, Holly Blue, Red Lips i Dr. Misio. Gośćmi specjalnymi były Ewa Farna, która wykonała swoja nową piosenkę "Znak" i Honoratę „Honey” Skarbek.

Że źródła toptrendy.pl:
 Czterech artystów podzieliło się pięcioma nagrodami konkursu trendy. Artystą trendy 2013 w głosowaniu widzów Telewizji POLSAT zostali Sebastian Riedel z zespołem Cree (kampania promocyjna o wartości 100 tys. złotych na antenie Telewizji POLSAT i statuetka), który otrzymał również nagrodę słuchaczy radia RMF Maxxx. Nagrodę jury konkursu otrzymała Natalia NATU Przybysz (kampania promocyjna o wartości 100 tys. złotych w RMF FM i statuetka). Nagrodę internautów – statuetkę Ipla i kampanię promocyjną o wartości 100 tys. złotych w Internecie – otrzymał młody zespół FairyTaleShow z Ząbkowic Śląskich. Nagrodę dziennikarzy i fotoreporterów akredytowanych przy Sopot TOPtrendy Festiwal 2013 otrzymał zespół Dr.Misio.

2 komentarze:

patriciA pisze...

oglądałam tylko koncert - największy przebój roku. szczerze mówiąc to liczyłam na to że wygra ktoś inny. Zapraszam na nowy post www.PatriciaxLife.blogspot.com

Jessamine pisze...

Zapraszam na nn :)

Lista Przebojów

Witam w Muzycznomaniaa

Na blogu znajdziesz dużo nowych hitów, świeże newsy ze świata muzyki i listę przebojów, która ukazuję się raz w tygodniu – w piątek. W każdą niedziele zestawianie najnowszych teledysków ukazujących się w danym tygodniu.

SPIS BLOGÓW MUZYCZNYCH

Popularne Postsy

Przebój 2014

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Translate

Social Icons

Social Icons

Featured Posts