30 września 2013

Doda najlepszą światową wokalistką ostatniej dekady?


Doda znalazła się w rankingu portalu "Ranker", który wybiera najlepszą światową wokalistkę ostatniej dekady. Piosenkarka jest jedyną Polka, która znalazła się na liście amerykańskiego portalu "Ranker". Doda walczy z takimi gwiazdami jak Beyonce, Adele, Taylor Swift czy też Britney Spears. Obecnie zajmuję 49 z 79 miejsc


Rankingu brane są pod uwagi artystki, które tworzyły od 2000 roku, a ich debiutancki album nie ukazał się przed 1994 rokiem.Głosujący biorą pod uwagę najlepszym głos w nowym millenium. 
Na Dode można oddać głosy TUTAJ.
To nie jedyne wyróżnienie piosenkarki, gdyż została również nominowana do World Music Awards 2013 w kategoriach World's Best Female Artist (Najlepsza Artystka) oraz World's Best Song (Najlepsza Piosenka) za utwór „Singing in chains” z platynowego albumu „7 Pokus Głównych”.

A wy jakie macie zdanie na temat tych nominacji ?

6 komentarze:

Anonimowy pisze...

chyba taki tytul to za duzo powiedziane hot-hit-lista.blogspot.com u mnie NN

michalo984670 pisze...

Ooo... Doda już na 25, a na liście również Sylwia Grzeszczak i Edyta Górniak. Mam nadzieję, że Doda nie wygra. http://zyciejestmuzykaaa.blogspot.com/ U mnie o nowy singlu Roberta M.

Blue Melody pisze...

Doda jest dobrą artystką, ale tak fenomenalną to nie, przynajmniej według. Jedyny plus jest taki, że w rankingu jest jakaś Polka, choć wolałabym, aby byli też inni wykonawcy z naszego kraju. No, ale to w końcu marzenia.
zapraszam na nową notkę:
music-the-world.blogspot.com

iCate pisze...

Ludzie mają dziwne pojęcie dobrych artystów ostatnimi czasy,

NN na http://chartykas.blog.onet.pl/

kropla hałasu pisze...

Doda raczej nie wygra, bo to w końcu chodzi o format światowy, ale chociaż jest jakaś nasza przedstawicielka...
Zapraszam do siebie ;)

Anonimowy pisze...

,W tym rankingu KAŻDY może zgłosić dowolną wokalistkę. " haha taki maly szczegolik zapomnialo napisac, zeby nie umniejszac slawy wielkiej dody.

Lista Przebojów

Witam w Muzycznomaniaa

Na blogu znajdziesz dużo nowych hitów, świeże newsy ze świata muzyki i listę przebojów, która ukazuję się raz w tygodniu – w piątek. W każdą niedziele zestawianie najnowszych teledysków ukazujących się w danym tygodniu.

SPIS BLOGÓW MUZYCZNYCH

Popularne Postsy

Przebój 2014

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Translate

Social Icons

Social Icons

Featured Posts