8 stycznia 2014

Demo piosenki ,,The Monster"

No i wyszło na jaw skąd wziął się słynny hit Eminema i Rihanny ,,The Monster", który podbija listy przeboje na całym świecie.
Niespodziewanie do sieci trafiło demo tej piosenki, które różni się trochę od oryginału. Utwór noszący wówczas tytuł "Monster Under My Bed" wymyśliła go niejaka Bebe Rexha, amerykańska piosenkarka z kręgu muzyki niezależnej.
Eminem po przesłuchaniu nagrania był pod wielkim wrażeniem i że od razu ,,pożyczył" go sobie. Raper dorzucił swoje zwrotki, a refreny zaśpiewała Rihanna. Gdy przesłuchacie nagranie to zobaczycie różnice. Usłyszycie, że w wersji Eminema i Rihanny wykorzystane zostały niektóre ścieżki wokalne śpiewane w oryginale przez Bebe Rexha. Jej głos jest wyraźnie słyszalny w refrenowych zaśpiewach u Eminema i Rihanny.Niektórzy już twierdzą ze demo jest lepsze. A wy co o tym sądzicie?

4 komentarze:

Tomek pisze...

bo ja wiem czy lepsze hot-hit-lista.blogspot.com

Michał m pisze...

Ciekawi mnie tylko czemu data dodania na YouTube to 6 stycznia 2014 roku? A jeśli tak to Rihanna pokazuje, że nie może nawet sama tekstu napisać. Słabo strasznie, Eminem w sumie też mógłby podkładu nie podkradać, ale przynajmniej ma jakiś swój wkład w postaci swoich zwrotek. http://zyciejestmuzykaaa.blogspot.com/ U mnie nowe notowanie.

galeria bloga sam-barks pisze...

Szkoda, że coverują. Mogli zrobić naprawdę coś dobrego, a tak no cóż.
u mnie nowa notkaa /// http://sam-barks.blog.pl/ zapraszam!

iCate pisze...

A dziś inaczej, na temat, którego jeszcze nie było, ale nie powiem, co to, musicie sami sprawdzić : *

Jeśli macie jakieś ciekawe pytania, wątpliwości, coś was trapi, zapytajcie, bo kto wie, może dacie nowy pomysł na notkę? ;> // chartykas

Co za zespół masz w nagłówku?

Lista Przebojów

Witam w Muzycznomaniaa

Na blogu znajdziesz dużo nowych hitów, świeże newsy ze świata muzyki i listę przebojów, która ukazuję się raz w tygodniu – w piątek. W każdą niedziele zestawianie najnowszych teledysków ukazujących się w danym tygodniu.

SPIS BLOGÓW MUZYCZNYCH

Popularne Postsy

Przebój 2014

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Translate

Social Icons

Social Icons

Featured Posts