24 kwietnia 2014

Nowy Teledysk Katy Perry

Dziś po 19 na oficjalnej stronie VEVO Katy Perry pojawił się nowy teledysk artystki do piosenki Birthday. Utwór jest czwartym singlem z albumu „PRISM”.

5 komentarze:

Michał m pisze...

Tak rzuciłem okiem na kilka ujęć z teledysku i nie podoba mi się. Tak samo piosenka. http://zyciejestmuzykaaa.blogspot.com

Ania pisze...

Według mnie ten klip razem z "E.T." i "Wide Awake" może walczyć o grono najlepszego teledysku Katy. Naprawdę świetny pomysł, znakomite wykonanie. Video z humorem i dobrą zabawą, to sobie cenię. Muzyka niekoniecznie w moim stylu, ale takich teledysków życzyłabym sobie więcej i to nie tylko od Katy, ale od innych gwiazd również.

Pozdrawiam, NAMUZOWANI.blog.onet.pl

eponine sam-barks pisze...

Katy zaskoczyła mnie pomysłem na ten teledysk. Ale pozytywnie :) Ciekawy i zabawny.
u mnie nowa notka /// http://sam-barks.blog.pl/ zapraszam!

wiersze pisze...

Właśnie zaobserwowałam zdjęcie do tego teledysku u Katy Perry na blogu, a raczej funpage ;] Stwierdziłam jedno, co i tu podaję, skojarzenie od razu poszło w stronę "The Beatles". Zapraszam też na nowe wiersze - Versemovie

wiersze pisze...

U mnie NN, Zapraszam na wiersze

Lista Przebojów

Witam w Muzycznomaniaa

Na blogu znajdziesz dużo nowych hitów, świeże newsy ze świata muzyki i listę przebojów, która ukazuję się raz w tygodniu – w piątek. W każdą niedziele zestawianie najnowszych teledysków ukazujących się w danym tygodniu.

SPIS BLOGÓW MUZYCZNYCH

Popularne Postsy

Przebój 2014

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Translate

Social Icons

Social Icons

Featured Posts