2 maja 2014

iHeartRadio Music Awards 2014

Dziś w nocy odbyła się po raz pierwszy gala rozdania nagród iHeartRadio Music Awards 2014 w Los Angeles. Największą zwyciężczynią gali okazała się Rihanna.

Piosenkarka zdobyła 4 statuetki w kategoriach: Artysta Roku, Piosenka roku "Stay", Piosenka Roku Hip Hop/R&B "Pour It Up" oraz Najlepsi Fani.

Oprócz artystki nagrodę otrzymali Avicii (EDM Piosenka Roku "Wake Me Up"), Ariana Grande (Młody artysta) Lorde (Najlepszy nowy artysta), Miley Cyrus (Najlepszy Tekst "Wrecking Ball"), Pitbull feat. Kesha (Najlepsza Kolaboracja) i Austin Mahone (Instagram Award).

6 komentarze:

Michał m pisze...

Uważam, że statuetkę Rihannie za Pour It Up nie powinni przyznawać. Straszna piosenka i teledysk. Cieszę się ze statuetki Lorde. Avicii słusznie dostał nagrodę chociaż ja dałbym ją komuś innemu. No i stanowczo się nie zgadzam z kolaboracją i najlepszym tekstem. zyciejestmuzykaaa.blogspot.com

iCate pisze...

U mnieee w sumie NN :D // chartykas

eponine sam-barks pisze...

Cieszę się ze statuetek Lorde i Ariany.
u mnie nowa notka /// http://sam-barks.blog.pl/ zapraszam!

KatyPerryPoland pisze...

Jak najbardziej nagroda należała się Miley Cyrus, Aviciiemu oraz Pitbullowi i Keshy. Wszyscy Ci artyści zrobili kawał dobrej roboty.

Aga pisze...

Rihanna zdominowała wszystkich.
Na http://mybestmusic.blog.pl/ jest NN

Zuzanna K pisze...

Cieszę się z wygranej Avicii i Miley. ;)
musicismybestfiend.blogspot.com

Lista Przebojów

Witam w Muzycznomaniaa

Na blogu znajdziesz dużo nowych hitów, świeże newsy ze świata muzyki i listę przebojów, która ukazuję się raz w tygodniu – w piątek. W każdą niedziele zestawianie najnowszych teledysków ukazujących się w danym tygodniu.

SPIS BLOGÓW MUZYCZNYCH

Popularne Postsy

Przebój 2014

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Translate

Social Icons

Social Icons

Featured Posts