23 maja 2013

Debiutancki album Patricii Kazadi

 
Do sklepów 14 maja trafił debiutancki album Patricii Kazadi. Krążek zatytułowany "Trip"
a promującym singlem jest utwór "Przerywam sen". Utwór powstał przy współpracy Patrycji i Maurym, autorem i producentem który pracuj z DJ Antoine. Maury współtworzył i pojawia się w roli wokalisty m.in. w hicie "Ma cherie". Współpracuje również z Remady & Manu-L.
Tak o Patrycji mówi Maury:

Niezwykły głos Patricii urzekł mnie, gdy tylko go usłyszałem. Pomyślałem sobie, że świetnie byłoby móc nagrać wspólnie piosenkę. Liczyłem na to, że powstanie coś wyjątkowego.

Utwór powstał i został nagrany w Zürychu. Album jest jest zapisem podróży po świecie Patricii, którą odbyła na przestrzeni lat 2011-2013.

Główną inspiracją do stworzenia krążka była moja podróż do Indonezji. Po tym jak zobaczyłam ludzi przepełnionych energią do życia i pozytywnym nastawieniem do świata - pomimo otaczającej ich biedy, klęsk żywiołowych i ciężkich warunków do życia - dało mi to do myślenia, że wiele rzeczy nie doceniamy i popadamy w pewnego rodzaju malkontentyzm. Chciałam coś z tym zrobić i nagrać album, który będzie przepełniony pozytywną energią, miłością do życia, motywacją do realizowania siebie, swoich pasji i ruszenia się z domu. Najlepiej odzwierciedla to utwór "Shake The World", który jest jednym z moich ulubionych na płycie. Jest to zapis inspiracji, uczuć, emocji, które towarzyszyły mi na przestrzeni tych 2 lat. Utwór "Knock Knock" jest jednym z tych najbliższych mojemu sercu- to taki hymn dla kobiet reprezentujący "girl power" - w wielu sytuacjach musimy być silne, ale czasami brakuje nam już motywacji i mamy słabsze chwile. Ten utwór ma przypominać dziewczynom o tej wewnętrznej sile, którą każda z nas ma! Aby walczyć o swoje i być szczęśliwą. TRIP reprezentuje moja pasje do podróżowania, ale jest także podsumowaniem mojej 10-letniej podróży muzycznej, oczekiwania na wymarzoną pierwszą płytę. TRIP to także stan umysłu - ciekawa jestem w jaki TRIP zapędzi Was ta płyta!

Większość utworów w języku angielskim napisała Patricia. A utworów śpiewane jest w języku polskim, zostały napisane m. in. Andrzeja Piasecznego i Karoline Kozak. Materiał na płytę był nagrywany m. in. w Warszawie, Los Angeles, Paryżu i Zürychu.

Lista Utworów:
 1. Patricia Kazadi - Halas (Remix)
 2. Patricia Kazadi - My Oh My
 3. M. Pokora / Patricia Kazadi - Wanna Feel You Now
 4. Patricia Kazadi - Shake The World
 5. Patricia Kazadi - Knock Knock
 6. Patricia Kazadi - Przerywam Sen
 7. Patricia Kazadi - In My Car
 8. Patricia Kazadi - Live A Little
 9. Patricia Kazadi - Say Yeah
 10. Patricia Kazadi - Wiecej Ciepla
 11. Patricia Kazadi - Nie Tak Po Prostu
 12. Patricia Kazadi - Zabraknie

2 komentarze:

Ania pisze...

Nie lubię jej niestety. /True-Villain

Zuziio pisze...

Musze poznać ten album. Swego czasu Patrycja wiele obiecywała ;P

Nowa recenzja na http://The-Rockferry.blog.onet.pl
http://the-rockferry.blog.onet.pl/2013/05/24/358-caro-emerald-the-shocking-miss-emerald-2013/

Lista Przebojów

Witam w Muzycznomaniaa

Na blogu znajdziesz dużo nowych hitów, świeże newsy ze świata muzyki i listę przebojów, która ukazuję się raz w tygodniu – w piątek. W każdą niedziele zestawianie najnowszych teledysków ukazujących się w danym tygodniu.

SPIS BLOGÓW MUZYCZNYCH

Popularne Postsy

Przebój 2014

Blog Archive

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Translate

Social Icons

Social Icons

Featured Posts