14 lipca 2013

Adam Lambert w "Glee"


Piosenkarz Adam Lambert pojawi się w piątym sezonie serialu "Glee". Adam ostatnio sam powiedział że chcę wystąpić w popularnym serialu i dostał rolę. Wciąż nie wiadomo w kogo może się wcielić artysta. W serialu wystąpili już tacy artyści jak Britney Spears i Ricky Martin. Wystąpienie w serialu oznacza też że Adam nie zostanie on wbrew plotkom nowym członkiem jury programu "American Idol". 

 Natomiast wczoraj znaleziono zwłoki aktora Cory Monteith, który grał jedną z głównych ról w serialu "Glee". Wciąż nie wiadomo co było przyczyną śmierci aktora. 
To jest dla mnie smutna wiadomość, ponieważ Glee jest moim ulubionym serialem i szkoda że już w nim nie zobaczę Coryego w roli Finna.
4 komentarze:

Blue Believer pisze...

Ciekawe ;) Kondolencje dla Cory'ego...

PROSZĘ WSZYSTKICH O POMOC! PILNIE POSZUKIWANY JEST DOM DLA PIESKA - PROSIACZKA! Więcej tutaj: http://ratowanieswiata.blogspot.com/2013/07/o6o1-4dogs-podaruj-psu-usmiech-dom-dla.html - Jak możesz, zaadoptuj! Jeżeli nie - podaj dalej!

Mateusz. pisze...

Ten aktor miał problemy z narkotykami i pewnie to jest przyczyną jego śmierci [*]

Bartłomiej Kapustka pisze...

Nie chcę tutaj wydawać wyroków, ale dziś nie łatwo o śmierć wspaniałych , popularnych artystów, których cechuje chciwość, pycha i sława, nie wiem jak było w tym przypadku, ale miejmy nadzieję, że to narkotyki nie sprawiły takie skutku a nie innego. Glee to całkiem podniosłe covery nagrywają, ale teraz jakby ciszej o nich prawda? Czekam na odpowiedź.

Dwie, gorące, letnie NN na blogu Muzycznego Instytutu do zobaczenia:

Najnowsza, druga walka ĆWIERĆFINAŁOWA, odcinek 70 (The Paramore vs. Fergie)
http://milr3.blogspot.com/2013/07/finalne-pojedynki-5-odc-70.html

Oraz podsumowanie tygodnia z największych polskich rozgłośni, sprawdź czy Dawid Podsiadło nadal zdobywa tytulaturę najPOPularniejszego hitu Polski!
http://milr3.blogspot.com/2013/07/514-podsumowanie-tego-co-grane.html

Polecam w razie nudy i zainteresowania taką tematyką :)

Monika pisze...

Adama Lamberta lubię, chociaż słucham mało popu. Glee to fajny serial, obejrzałam kiedyś kilka odcinków i może wrócę do oglądania. Szkoda młodego człowieka :(

Lista Przebojów

Witam w Muzycznomaniaa

Na blogu znajdziesz dużo nowych hitów, świeże newsy ze świata muzyki i listę przebojów, która ukazuję się raz w tygodniu – w piątek. W każdą niedziele zestawianie najnowszych teledysków ukazujących się w danym tygodniu.

SPIS BLOGÓW MUZYCZNYCH

Popularne Postsy

Przebój 2014

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Translate

Social Icons

Social Icons

Featured Posts