12 lipca 2013

Problemy zdrowotne The Wanted

Jeden z wokalistów zespołu z The Wanted - Nathan Sykes przeszedł operację aby uratować swój głos. Na jego strunach głosowych pojawił się guzek, który trzeba było usunąć. Sytuacja podobno była dość poważna. Nathan miał problemy z gardłem od dłuższego czasu, ale podczas wizyty u specjalisty został poinstruowany, że niemal natychmiast musi mieć operację. Miał nagrywać płytę, wyruszyć w światowe turnee a teraz wszystko to wisi na włosku. Po operacji chłopak nie mógł rozmawiać nawet przez miesiąc, co było na początku nie  korzystne dla kariery zespołu.
Operacja odbyła się 18 kwietnia w Los Angeles w dniu 20 urodzin piosenkarza. Chłopak po operacji napisał na Twitterze:
Nie będę kłamać, byłem całkowicie przytłoczony przez całą waszą miłość, wsparcie i życzenia urodzinowe. Wszyscy jesteście niesamowici!
Zespół The Wanted podczas operacji Nathan nagrywał program telewizyjny dla E! Entertainment w USA, który pokazuje kulisy ich życia. Reality show nazywa się "The Wanted Life " i miał premierę w lipcu na kanale E! gdzie widzowie mogą mi.n zobaczyć jak Nathan dochodził do siebie po operacji.

W czerwcu  zaśpiewał pierwszy raz po operacji podczas koncertu “Summertime Ball” w Londynie i pokazał fanom, że jego głos jest znowu idealny i zaśpiewał  solówkę.

                A na koniec zapowiedziany teledysk Britney Spears do utworu ''Ooh la la''
promującej film „Smerfy 2″.
1 komentarze:

Zuziio pisze...

Jakoś mi go nie żal. Nie lubię tego zespołu.

Nowa recenzja na http://The-Rockferry.blog.onet.pl (Skylar Grey "Don't Look Down")

Lista Przebojów

Witam w Muzycznomaniaa

Na blogu znajdziesz dużo nowych hitów, świeże newsy ze świata muzyki i listę przebojów, która ukazuję się raz w tygodniu – w piątek. W każdą niedziele zestawianie najnowszych teledysków ukazujących się w danym tygodniu.

SPIS BLOGÓW MUZYCZNYCH

Popularne Postsy

Przebój 2014

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Translate

Social Icons

Social Icons

Featured Posts