15 października 2014

Nowe single

Szkocki producent muzyczny, DJ i twórcą hitów Calvin Harris nie przestaje promować swój bardzo oczekiwany czwarty studyjny album "Motion", który ma ukazać się w dniu 4 listopada 2014 przez Columbia Records. Po świetnym przyjęciu piosenki "Blame" z udziałem Johna Newmana, DJ zaprezentował kolejny nowy singiel “Slow Acid“. Producent nagrał oficjalny teledysk do singla w dniu 29 września. Obecnie nie wiadomo, czy piosenka będzie miała wokal słynnego artysty, czy też nie ale już dziś zobaczymy teledysk. Jak tylko się ukaże pojawi się pod tą notatką.

AKTUALIZACJA
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Po ogromny sukces osiągniętego z singla "Shake It Off", piosenkarka Taylor Swift idzie do przodu z promocją jej nadchodzącego i bardzo oczekiwanego piątego album studyjnego "1989", planowanego wydania 27 października 2014. Drugi singiel promocyjny jest zatytułowany "Out of the Woods" i napisany przez Swift we współpracy z Jackiem Antonoff. Taylor wspomniała w wywiadzie dla Rolling Stone, że jest to jej ulubiona piosenka z nowego albumu.

6 komentarze:

Michał m pisze...

Nowy utwór Calvina jet w kierunku takiej electro łupanki, co nigdy nie przypada mi do gustu dlatego nie podoba mi się ten utwór.
Nowa Taylor brzmi całkiem sympatycznie. :) O wiele lepiej niż Shake It Off, które jest irytujące przez refren. Oby stało się hitem, bo ma potencjał!
http://zyciejestmuzykaaa.blogspot.com

eponine sam-barks pisze...

Na początku piosenka Taylor nie wpadła mi w ucho, ale teraz uważam, że jest naprawdę fajna
u mnie nowa notka/// http://sam-barks.blog.pl/ zapraszam!

Alice pisze...

takie sobie te piosenki ;)

NN na e-watson.bloog.pl

Alice pisze...

takie sobie te piosenki ;)

NN na e-watson.bloog.pl

Zuzanna K pisze...

Nie przypadły mi do gusty te piosenki.
songnevergrewold.blogspot.com

Justyna Parucka pisze...

Hej !
Chciałam Cię zaprosić na mój blog o Ewelinie Lisowskiej. Jeśli chcesz to możemy informować się o nowych postach i dodać soje blogi do linków.
Pozdrawiam :)
http://ewelina--lisowska.blog.pl/

Lista Przebojów

Witam w Muzycznomaniaa

Na blogu znajdziesz dużo nowych hitów, świeże newsy ze świata muzyki i listę przebojów, która ukazuję się raz w tygodniu – w piątek. W każdą niedziele zestawianie najnowszych teledysków ukazujących się w danym tygodniu.

SPIS BLOGÓW MUZYCZNYCH

Popularne Postsy

Przebój 2014

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Translate

Social Icons

Social Icons

Featured Posts