8 października 2014

Teledysk “Burnin’ Up”

Dziś angielska piosenkarka Jessie J zaprezentowała teledysk do drugiego singla “Burnin’ Up”, w którym ją wspiera raper 2 Chainz. Piosenka została napisana przez Jessie J ze we współpraca z Andreasem Schuller, Eric Frederic, Chloe Angelides, Jacob Kasher Hindlin, Rickard Goransson Gamal Lewis i Tauheed Epps. Za produkcja piosenki stoi Max Martin, który współpracował m.in. z Christiną Aguilerą, Katy Perry czy One Direction. Kip został nagrany w sierpniu a wyreżyserowany przez Hannah Lux Davis, który wyreżyserował także teledysk do poprzedniego singla "Bang Bang". “Burnin’ Up” promuję nadchodzący i oczekiwany trzeci albumu studyjny artystki zatytułowany “Sweet Talker“. Krążek ma ukaże się już 13 października.

8 komentarze:

Lor_11 pisze...

Teledysk bardzo mi się podoba
www.vanessa-actress.blog.onet.pl

Michał m pisze...

Nic niezwykłego nie ma w tym teledysku, ale za to piosenka fajna. :)
Wczoraj ja napisałem coś o Jessie J, dzisiaj ty. :)
http://zyciejestmuzykaaa.blogspot.com

Alice pisze...

średnio mi się podoba :)

NN e-watson.bloog.pl

Alice pisze...

zdjęcia teraz powinny się otworzyć :)

Zuzanna K pisze...

Dla mnie teledysk Jessie jest zbyt komercyjny, dużo gołego ciała, chociaż podobają mi się momenty tańczącej artystki z tancerkami. ;)
songnevergrewold.blogspot.com

Anonimowy pisze...

hej na www.listamegaprzebojowalicia.bloog.pl jest nowe notowanie serdecznie zapraszam do głosowania jessie j. jest super lubie jej piosenki:)

Anonimowy pisze...

hej na www.listamegaprzebojowalicia.bloog.pl jest nowe notowanie serdecznie zapraszam do głosowania jessie j. jest super lubie jej piosenki:)

Rblfleur pisze...

Ten teledysk jest nudny i przewidywalny. Nic ciekawego w nim nie ma. Niestety.

Lista Przebojów

Witam w Muzycznomaniaa

Na blogu znajdziesz dużo nowych hitów, świeże newsy ze świata muzyki i listę przebojów, która ukazuję się raz w tygodniu – w piątek. W każdą niedziele zestawianie najnowszych teledysków ukazujących się w danym tygodniu.

SPIS BLOGÓW MUZYCZNYCH

Popularne Postsy

Przebój 2014

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Translate

Social Icons

Social Icons

Featured Posts